Objednávky

Mohu na objednávku obdržet slevu?

Produkty nabízené na stránce matterhorn-moda.cz mají uvedené velkoobchodní ceny, ale v případě hromadných nákupů se slevy přidělují jednotlivě. Za tímto účelem nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu (info@matterhorn-moda.cz) nebo přímo prostřednictvím našeho chatu.

Jaký je čas zpracování objednávky?

Objednávka je obvykle zpracována během několika pracovních dní v závislosti na objednané značce a počtu kusů. Odhadovaná dodací lhůta pro celou objednávku je uvedena v košíku a dodací lhůta pro jednotlivé produkty je uvedena v XML souboru dostupném na naší internetové stránce.

Mohu objednávku zrušit?

Ano, objednávku můžeme zrušit na žádost zákazníka za předpokladu, že ještě nebyla zaplacena. Stačí zaslat žádost prostřednictvím e-mailu (info@matterhorn-moda.cz) nebo prostřednictvím online chatu. Zadejte čísla objednávek, které si přejete zrušit.

Mohu objednávky sloučit?

Ano, můžete sloučit několik objednávek do jedné větší objednávky, takže se náklady na dopravu objednávky sníží na hodnotu jedné. Nezapomeňte, že se tím prodlouží dodací lhůta, a proto doporučujeme spojovat objednávky do 24 hodin po jejich zadání. Chcete-li sloučit objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu (info@matterhorn-moda.cz) nebo prostřednictvím online chatu. Zadejte čísla objednávek, které si přejete […]